MAGIA BURSZTYNU I ZAMKÓW GOTYCKICH

cel: wyjazd integracyjny
forma aktywności:
stopień trudności: łatwy
miejsce: Polska
charakter: bajkowy, przygodowy
sugerowany czas:
tagi: MAGIA BURSZTYNU I ZAMKÓW GOTYCKICH, integracja, bursztyny, wyjazd motywacyjny, zamki, wyjazd integracyjny, zamki gotyckie

Zobacz wszystkie zdjęcia >>
 

informacje podstawowe:

rok powstania: 1998 liczba trenerów: 0
liczba zrealizowanych wyjazdów: 800 liczba pracowników: 0

opis firmy:

GLOBAL WINGS został założony w 1998 roku jako wyspecjalizowana w obsłudze turystyki biznesowej spółka firmy SPORTS-TOURIST. Jest samodzielnym, rozwijającym się turoperatorem w zakresie turystyki przyjazdowej oraz obsługi firm i instytucji. Nasz większościowy udziałowiec – SPORTS-TOURIST działa na rynku od 1957 roku. Jest trzecim, najstarszym biurem podróży w Polsce.

^ na początek ^

doświadczenie:

W 1990 roku jako pierwsza, duża, państwowa firma turystyczna została sprywatyzowana w ramach akcjonariatu pracowniczego. SPORTS-TOURIST powołany został przez Polski Komitet Olimpijski. Od początku działalności biuro było organizatorem dużych imprez sportowych i turystycznych. W tym czasie zorganizowało i obsłużyło ponad 800 imprez dla grup liczących od 50 do 3000 osób. Były to m.in. wyjazdy polskich sportowców i kibiców na olimpiady – począwszy od Rzymu w 1960 roku, a na Moskwie w 1980 roku kończąc, mistrzostwa świata i Europy wielu dyscyplin sportowych, rejsy statkiem MS „ Stefan Batory” od 1979 roku oraz organizacja dużych wydarzeń sportowych i kongresowych w Polsce – np. Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie w Katowicach w 1976r.

^ na początek ^

nasi klienci:

Zleceniodawcami były instytucje i urzędy państwowe, duże firmy i korporacje krajowe oraz organizacje międzynarodowe. Ogółem z wyjazdów turystycznych i imprez krajowych w 50-letniej historii SPORTS-TOURIST skorzystało ponad 2,5 miliona turystów z kraju i zagranicy.

^ na początek ^

 

Sports-Tourist Sp.z o o

Profil firmyOfertaWiedzaEksperci

tel. 228132...

www.sp...

Marszałkowska...

Odkryj dane
kontaktowe