bliski wschód

cel: wyjazd integracyjny
forma aktywności:
stopień trudności: łatwy
miejsce: Polska
charakter: bajkowy, przygodowy, imprezowy
sugerowany czas:
tagi: bliski wschód, integracja zespołu, wieczór yematyczny, integracja, sniper, motywowanie zespołu, zabawa

Zobacz wszystkie zdjęcia >>
 

informacje podstawowe:

rok powstania: 1999 liczba trenerów: 0
liczba zrealizowanych wyjazdów: 0 liczba pracowników: 8

opis firmy:

Firma Sniper Paintball jest wiodącą na Warmii i Mazurach firmą zajmującą się w sposób profesjonalny organizacją imprez integracyjnych. Nie jesteśmy agencją, a ostatecznym wykonawcą imprezy dysponującym własnym sprzętem. Zajmujemy się organizacją imprez od 1999 roku więc przez minione lata zdołaliśmy nabyć doświadczenie zarówno przy organizacji imprez teambuildingowych, terenowych i survivalowych, a także wieczorów tematycznych. Dzięki temu możemy w sposób kompleksowy obsługiwać klienta i dostosowywać charakter imprezy do jego oczekiwań, możliwości terenowych miejsca gdzie się zatrzymał oraz wspierając się przy tym cechami grupy takimi jak jej wiek, płeć etc. Zajmując się imprezami integracyjnymi działamy w sposób sprawny, dlatego też nasz marketing jest do Państwa dyspozycji 24h/dobę. Spersonalizowane oferty tworzymy z reguły w ciągu kilku godzin od zapytania w sposób kompetentny kontaktując się z klientem i ustalając szczegóły imprezy.

^ na początek ^

doświadczenie:

Imprezy integracyjne wykonujemy od 1999 roku. Nabywane doświadczenie na przestrzeni lat to skrupulatne poznawanie nowych urządzeń i pojazdów i wykonywanie ponad kilkuset imprez w skali roku. To także poparcie słowami uznania i licznymi listami polecającymi, które otrzymywaliśmy od naszych klientów. Współpracujemy z wieloma hotelami i miejscami godnymi polecenia do wykonania imprezy integracyjnej, dlatego też często sugerujemy najlepszy program do wykonania na danym terenie i dla danej grupy w zależności od jej podstawowych cech.

^ na początek ^

posiadany sprzęt:

Dysponujemy ogromną bazą własnego sprzętu obejmującego urządzenia niedostępne w naszym regionie, a nierzadko też na terenie całego naszego kraju. Samochody terenowe, quady, poduszkowce, amfibie, strzelnice, konkurencje alpinistyczne, paintball i wiele wiele innych. To wszystko wypełnia nasz posiadający ponad 200m2 magazyn. Z racji tego, że sprzęt należy do nas zawsze jesteśmy atrakcyjni cenowo.

^ na początek ^

nasi klienci:

3M Poland Sp. z o.o. ABTravel Agroserwis Pasłęk Biesterfeld Fortis Bank LG Electronics Polska, Metsa Tissue Meble Mazurskie International PKO Credit Suisse Wydawnictwo Szkolne PWN Sp. z o.o. PZU SA, Rywal RHC SKOK Stefczyka

^ na początek ^

klienci o nas:

Firma: PZU SA, Termin: Wiosna 2006, Ilość osób: ok. 30, W dniach 23-24 maja br. firma Sniper przeprowadziła dla pracowników PZU SA dwudniową grę terenową pt. Smiersz. Zajęcia miały charakter integracyjny wymagający podjęcia współpracy w zespole, sprawnego działania i nastawienia na osiągnięcie wspólnego celu zespołowego. Firma Sniper wykazała się precyzją, elastycznością i dużym doświadczeniem w przygotowaniu i realizacji zajęć. Na każdym etapie pracownicy dbali o bezpieczeństwo grupy i prawidłowy przebieg gry. Zapewnili uczestnikom odpowiednią atmosferę i zróżnicowane pod względem trudności zadania do wykonania. Z satysfakcją możemy stwierdzić, że zajęcia spełniły oczekiwania uczestników. Firmę Sniper polecić możemy jako profesjonalnego organizatora zajęć team-buildingowych. Marzena Ramirez Kierownik Zespołu Firma: LG Electronics Polska, Termin: Wiosna 2006, Ilość osób: ok. 60, Polecamy firmę Sniper Paintball z Olsztyna jako wykonawcę imprez integracyjnych. Zlecona impreza, która miała miejsce 10 kwietnia 2006 roku została wykonana zgodnie z naszymi oczekiwaniami, z naciskiem na punktualność i rzetelność. Całość przygotowanych zabaw dla grupy około 60 osób wykonana była zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Dodatkowym atutem firmy jest fakt, że dla części uczestników impreza ta była prowadzona w specjalistycznym języku angielskim, co w wydatny sposób wpłynęło na nasze zadowolenie z powierzonego firmie Sniper zadania. Niniejszym polecamy firmę Sniper Paintball jako partnera przy organizacji plenerowych imprez motywacyjnych i integracyjnych, które łączą w sobie zarówno elementy dobrej zabawy, jak i profesjonalizmu. Z poważaniem Joanna Luto LG Electronics Polska Sp. z o.o.

^ na początek ^

 

Profil firmyOfertaWiedzaEksperci

tel.

Odkryj dane
kontaktowe