Regaty o puchar Prezesa

cel: wyjazd integracyjny
forma aktywności:
woda
stopień trudności: dreszczyk emocji
miejsce: Polska
charakter: przygodowy, sportowy
sugerowany czas:
tagi: regaty, szanty, incentive, integracja, jachty, motywacja, Team-building

Zobacz wszystkie zdjęcia >>
 

Program wyjazdu:

Niepowtarzalny event żeglarski na akwenie Zalewu Zegrzyńskiego! Zapewniamy profesjonalne przygo- towanie, przeprowadzenie i zabez- pieczenie regat, w tym sprzęt, doświadczonych sterników, asekurację WOPR, statek komisji sędziowskiej, zakwaterowanie, wyżywienie. Projekt wedle życzenia urozmaicamy integracją na lądzie i w powietrzu, wieczorną biesiadą, grillem, ogniskiem z koncertem szantowym…

^ na początek ^

Cel wyjazdu:

Regaty to idealny „team building”. Doskonale zwracają uwagę na takie cechy jak rola lidera, podział funkcji i odpowiedzialność za swoje zadanie, zgranie zespołu, wzajemne wsparcie i asekuracja, wola walki, wytrzymałość, odwaga i wiele innych. Są też niezapomnianą przygodą z dreszczem emocji.

^ na początek ^

Adresaci:

Dla każdego! Uczestnik nie musi posiadać patentu, szczególnych umiejętności ani wyjątkowej sprawności fizycznej. Osoby nie umiejące pływać dostają kamizelki asekuracyjne, będące na wyposażeniu jachtów. Wyścigi poprzedzimy szczegółowym instruktarzem na lądzie i praktycznym treningiem na wodzie w celu zgrania załogi.

^ na początek ^

 

TRENTO Eventy Imprezy Integracyjne Wydarzenia Sportowe

Profil firmyOfertaWiedzaEksperci

tel. 223025...

www.tr...

Jagielska...

Odkryj dane
kontaktowe