Liny

cel: wyjazd integracyjny
forma aktywności:
stopień trudności: dreszczyk emocji
miejsce: Polska
charakter: przygodowy, sportowy
sugerowany czas:
tagi: liny, integracja, wspinaczka, wyjazd integracyjny, tommi, budowanie zespołu, integracja zespołu

Zobacz wszystkie zdjęcia >>
 

informacje podstawowe:

rok powstania: 2000 liczba trenerów: 0
liczba zrealizowanych wyjazdów: 0 liczba pracowników: 0

opis firmy:

Prawie od dziesięciu lat dostarczamy naszym klientom adrenaliny. Jesteśmy właścicielami prezentowanego poniżej sprzętu, organizatorami i wykonawcami niecodziennych imprez integracyjnych, podczas których można osobiście zasiąść za kierownicą auta terenowego, quada. Można poczuć się, jak na polu bitwy w czasie gry w paintball lub też wypróbować swoją celność strzelając do tarczy z prawdziwej broni i ostrej amunicji.

^ na początek ^

ulubione miejsca:

Naszą bazą jest rejon Gór Sowich znajdujący się w paśmie Sudetów. Miejsce obfitujące w atrakcje krajobrazowe, jak i historyczne. To właśnie tutaj znajdują się tajemnicze budowle kompleksu „Riese” zbudowanego przez hitlerowców pod koniec II wojny światowej. Na jego stworzenie zużyto więcej cementu, niż na wszystkie schrony budowane przez Niemców w tamtym czasie. Podczas podróży leśnymi ścieżkami zwiedzamy podziemne sztolnie w Osówce i naziemne obiekty, których przeznaczenie do dziś nie jest wyjaśnione. Wjeżdżamy na szczyt Wielkiej Sowy (1015 m n.p.m.), gdzie znajduje się 25 metrowa wieża widokowa powstała w 1906 roku. Przy dobrej przejrzystości powietrza rozciąga się z niej widok w promieniu 80 km. Co więcej, dla chętnych organizujemy wyjątkowy i niepowtarzalny zjazd z wieży na linach.

^ na początek ^

posiadany sprzęt:

Naszym klientom oferujemy profesjonalnie przygotowany, jednolity i atestowany sprzęt. Górskie drogi przemierzamy Nissanami Patrolami, a wśród quadów są Yamahy i Hondy o pojemności silnika od 250 cm3. Do paintballa używamy najlepszych markerów i masek firmy Tippman i kulek Tomahawk. Uważamy, że względy bezpieczeństwa i niezawodność urządzeń jest najważniejsza. Posiadamy na tyle sprzętu, aby urządzić paintballową „wojnę” nawet dla pięćdziesięciu uczestników. W paintball możemy bawić się niemal w każdym terenie.

^ na początek ^

nasi klienci:

ALGIDA Aig LUKAS BANK bank zachodni WBK CERSANIT db KREDYT TP JACOBS MERCEDES- BENZ

^ na początek ^

 

TOMMI

Profil firmyOfertaWiedzaEksperci

tel. 601383...

www.to...

Wyszyńskiego...

Odkryj dane
kontaktowe