Magia Synaju - Półwysep Synaj, Egipt

cel: wyjazd motywacyjny
forma aktywności:
woda powietrze ziemia moto
stopień trudności: dreszczyk emocji
miejsce: Swiat
charakter: przygodowy, imprezowy, sportowy, survival
sugerowany czas: 7dni
tagi: Egipt, Incentive, MICEtime

Zobacz wszystkie zdjęcia >>
 

Program wyjazdu:

Egipt. Turkus Morza Czerwonego, magiczne kolory gór i pustyni, beduińskie wioski, gwar bazarów, rafa koralowa - to Synaj. Zabierzemy Was w najciekawsze miejsca półwyspu Synaj - dotrzecie tam na grzbiecie wielbłądów, terenowymi samochodami, na quadach w tumanach pustynnego pyłu, łodziami oglądając półwysep od strony morza, a także spod jego powierzchni podczas nurkowania na rafach koralowych.

^ na początek ^

Cel wyjazdu:

Zabierzemy Was w najciekawsze miejsca półwyspu Synaj – dotrzecie tam na grzbiecie wielbłądów, terenowymi samochodami, na quadach – w tumanach pustynnego pyłu – łodziami – oglądając półwysep od strony morza – a także spod jego powierzchni podczas nurkowania na rafach koralowych.

^ na początek ^

Wycena:

Z naszej strony dajemy wiedzę naszych koordynatorów, atmosferę kameralnych wyjazdów w grupie nie przekraczającej 15 uczestników i ochronę interesów uczestnika wynikającą z zapisów ustawy o turystyce. Musicie jednak pamiętać, iż wyprawy, które Wam proponujemy, wymagają od uczestników zaangażowania i wielu kompromisów dotyczących warunków zakwaterowania, środków transportu czy też wyżywienia – wynikających z miejsca realizacji programów. Oddajemy do Waszej dyspozycji nasze wieloletnie doświadczenie w organizowaniu imprez, które do niedawna zarezerwowane było wyłącznie dla klientów korporacyjnych – wyjazdy szyte na miarę, niepowtarzalne i nie do powtórzenia.

^ na początek ^

 

MICEtime

Profil firmyOfertaWiedzaEksperci

tel. 126309...

miceti...

Wrocławska...

Odkryj dane
kontaktowe