cel: wyjazd integracyjny
forma aktywności:
woda powietrze ziemia moto
stopień trudności: dreszczyk emocji
miejsce: Polska Europa Swiat
charakter: biznesowy, przygodowy, imprezowy, sportowy, survival
sugerowany czas:
tagi: Emocje, HIGH LEVEL, Incentive, Świat, Warszawa, Zabawa

Zobacz wszystkie zdjęcia >>
 

Program wyjazdu:

Program każdej podróży uwzględnia specyfikę danego kraju: przyrodę, historię, zabytki kultury materialnej, lokalne podania i zwyczaje mieszkańców. Wszystko po to, by zapewnić uczestnikom wyjątkowy pobyt.

^ na początek ^

Cel wyjazdu:

Jeśli podczas kolejnej podróży służbowej Twój samolot zostanie porwany, a Ciebie porzucą gdzieś w okolicy koła podbiegunowego – nie panikuj. Wygląda bowiem na to, ze właśnie zaczyna się jedna z największych przygód, jakie możesz przeżyć, i co najważniejsze – jest to nagroda ufundowana przez zarząd Twoje firmy.

^ na początek ^

Adresaci:

Kompleksowa oferta: * programy dla dowolnej liczby osób: od kilku do kilku tysięcy * imprezy w dowolnym zakątku świata * podróże statkami, luksusowymi autokarami, rejsowymi lub wynajętymi samolotami * sprawdzona baza noclegowa o wysokim standardzie * znakomicie wyposażone i sprawnie obsługiwane centra biznesowe nawet w najbardziej egzotycznej scenerii.

^ na początek ^

Wycena:

Wszechstronne doradztwo: * profesjonalna konstrukcja finansowa imprezy * kalkulacje różnych wariantów wyjazdu * doradztwo w zakresie minimalizowania kosztów podróży motywacyjnych, przy zachowaniu wysokiego standardu usług * szybka, kompleksowa informacja na temat oferty * pomoc w wyborze miejsca i formy wyjazdu, stosowanie do celów czasu i budżetu.

^ na początek ^

 

Profil firmyOfertaWiedzaEksperci

tel.

Odkryj dane
kontaktowe