Leadership source - Spotkanie z mjr Rocco Spencer

cel: wyłanianie liderów
forma aktywności:
ziemia
stopień trudności: dreszczyk emocji
miejsce: Polska
charakter: przygodowy, sportowy, militarny
sugerowany czas:
tagi: Mjr Rocco Spencer, integracja zespołu, szkolenia integracyjne, integracja, Leadership source, wyjazd integracyjny, Leadership

Zobacz wszystkie zdjęcia >>
 

Program wyjazdu:

Mjr Rocco Spencer jest wieloletnim żołnierzem oraz szkoleniowcem Armii Amerykańskiej. Jest zdania, iż to właśnie przed formacja militarną stoją najtrudniejsze zadania związane z zagadnieniami przywództwa. Nie ma tu miejsca na błędy. Nawet najmniejszy błąd może kosztować życie. W obliczu potrzeby, wręcz konieczności, wypracowania pewnych zachowań i postaw u pracowników, które w prostej linii można przełożyć z wojska i pola walki na grunt firmy i zachowań biznesowych. Mjr Spencer, korzystając z wiedzy i doświadczeń systemu szkoleń w USA, z powodzeniem szkoli pojedyncze jednostki oraz całe team?y w zakresie wielu kluczowych dla funkcjonowania firm zagadnień jak przywództwo, lojalność, odpowiedzialność. Dodatkowym atutem projektu jest to, że szkolenia są prowadzone w całości w języku angielskim!

^ na początek ^

Cel wyjazdu:

Szkolenia z mjr Spencer"em są niezapomnianym przeżyciem i dają bardzo wiele umiejętności oraz spojrzenie na wiele zagadnień z zupełnie innej strony i dzięki temu lepsze zrozumienie.

^ na początek ^

 

Centrum Kreowania Liderów S.A.

Profil firmyOfertaWiedzaEksperci

tel. 322581...

www.ck...

Ściegiennego...

Odkryj dane
kontaktowe