Tropem tajemnic Kazimierza Dolnego

cel: wyjazd integracyjny
forma aktywności:
ziemia
stopień trudności: łatwy
miejsce: Polska
charakter: historyczny
sugerowany czas:
tagi:
 

Program wyjazdu:

Wyjazd jest niezapomnianą wyprawą do przeszłości, jednego z najpiękniejszych miast Polski – Kazimierza Dolnego, podczas której uczestnicy podążają tropem historycznych zagadek i odszukują zaszyfrowane informacje równocześnie poznając historie miasta. Podzieleni na drużyny uczestnicy muszą w ściśle określonym czasie odnaleźć ukryte w przeróżnych zakamarkach miasta instrukcje i zagadki opisujące drogę dotarcia do ukrytych kluczy i fragmentów mapy. By odgadnąć treść zagadki uczestnicy muszą każdorazowo odczytać informacje zaszyfrowane na murach starych kamienic, we wnętrzach starych kościołów i w zakamarkach malowniczych zabytkowych uliczek. Wszystkie zagadki nawiązywać będą do historii miasta. Po przejściu całej trasy i odgadnięciu wszystkich zagadek każda drużyna zdobędzie fragment planu, klucz i komplet niezbędnych akcesoriów, z którymi będzie musiała stawić się w miejscu, które wskaże rozwiązanie ostatniej zagadki. W miejscu zbiórki drużyny wezmą udział w wyścigu z czasem podczas tzw. sztafety kryptologów. Drużyna zwycięska weźmie udział w łamaniu „Kodu Kazimierza”, będącego ostatnią przeszkodą na drodze do skarbu. Dopiero po złamaniu kodu drużyny będą mogły przyporządkować swoje klucze do właściwych kłódek i otworzyć opasaną starymi łańcuchami skrzynię.

^ na początek ^

Cel wyjazdu:

Wzmocnienie w uczestnikach poczucie przynależności do zespołu, odpowiedzialności za członków zespołu i za podejmowane decyzje o znaczeniu strategicznym. Celem jest zabawa podczas której wszyscy uczestnicy dążą do osiągnięcia wspólnego celu. Gra bazuje na konkurencjach koncentrujących się na wzmacnianiu zespołu, które poprawiają komunikację w zespole. Część konkurencji ćwiczy dostosowanie się indywidualności do zachowań zespołowych oraz uczy walki ze stresem i jego umiejętnego wykorzystywania dla własnych potrzeb.

^ na początek ^

Adresaci:

Program przeznaczony jest zarówno dla kadry menedżerskiej, pracowników kilku działów lub całej firmy. Atrakcyjność programu pozwala również na wykorzystywanie go jako część programu lojalnościowego firm lub jako formę nagrody dla pracowników lub Klientów.

^ na początek ^

Wycena:

Wycena uzależniona jest od ilości osób uczestniczących w wyjeździe oraz od wielkości budżetu jaki nasz Klient chce przeznaczyć na pamiątkowe upominki, które uczestnicy odnajdują w formie skarbu.

^ na początek ^

 

apsit.pl

Profil firmyOfertaWiedzaEksperci

tel. 343240...

www.ap...

Makowa...

Odkryj dane
kontaktowe