DZIKOŚĆ... BIESZCZADÓW

cel: wyjazd motywacyjny
forma aktywności:
woda ziemia moto
stopień trudności: dreszczyk emocji
miejsce: Polska
charakter: przygodowy
sugerowany czas: 2 lub 3 dni
tagi:
 

Program wyjazdu:

Zapraszamy w niecodzienną podróż po Bieszczadzkich szlakach, będzie to doskonały sposób, na odreagowanie stresowych sytuacji dnia codziennego. W trakcie tej podróży uczestnicy odwiedzą opuszczoną przez mieszkańców wieś gdzie będą mogli poczuć dotyk historii, podczas oglądania opustoszałych domostw i cerkwi. Następnie bieszczadzką kolejką wąskotorową grupa odbędzie podróż podczas której na uczestników czekać będą oprócz niesamowitych widoków, liczne niespodzianki, włącznie z napadem grupy bieszczadzkich kowbojów na jadący pociąg i odbiciem pasażerów. Pojmani w trakcie napadu uczestnicy, aby odzyskać wolność staną oko w oko, z bandą kowbojów podczas strategicznej gry paintballowej. Po pojedynku uczestnicy zaproszeni zostaną na wiejską biesiadę przy dźwiękach kapeli ludowej, podczas której poznają smak dań kuchni regionalnej. Druga część zajęć rozpocznie się po śniadaniu drugiego dnia. Przygotowane zajęcia będą wymagały zaangażowania wszystkich członków zespołu. Realizacja postawionych przed uczestnikami celów będzie możliwa tylko wtedy, kiedy wszyscy zaplanują i skoordynują swoje działania. Po śniadaniu uczestnicy podzieleni na grupy wsiądą do samochodów terenowych, którymi od tej pory będą się przemieszczać. Zaopatrzeni w mapy będą odczytywali trasę swojej przeprawy terenowej po bieszczadzkich bezdrożach, której celem będzie jaskinia. Trasa przeprawy zostanie wyznaczona w taki sposób, że uczestnicy będą pokonywali dzikie tereny, gdzie często będą czekały na nich liczne zadania zespołowe, z którymi spotykają się załogi prawdziwych rajdów terenowych. Aby dotrzeć do jaskini uczestnicy będą musieli skonstruować przeprawę po której następnie przejadą samochodem. Będą musieli poradzić sobie z gałęziami i konarami, które zatarasują im dalszą drogę. Kiedy uczestnicy dotrą do celu swojej wyprawy czeka na nich kolejna niezwykła przygoda. Po dotarciu do punktu TOP na mapie uczestnicy będą musieli zdobyć drewno potrzebne do rozpalenia ogniska, przy którym uczestnicy zjedzą prosty posiłek terenowy. Przy płonącym ognisku uczestnicy będą mogli odpocząć przed kolejnym zadaniem. Długie, wąskie i ciemne korytarze, królestwo wydawało by się niegościnnego krasowego krajobrazu będzie miejscem realizacji kolejnego zadania. Eksploracja jaskini dostarczy każdemu niezapomnianych doznań. 8 metrowy zjazd na przyrządach wprowadzi wszystkich w królestwo podziemnego świata. Dalsza część drogi to już korytarz poziomy, którego ściany tworzą niskie i wąskie przejścia. Po zakończonej eksploracji uczestnicy samochodami terenowymi powracać będą do miejsca startu, jednak po drodze będą musieli przeprawić się nad urwiskiem przez przygotowane w terenie stanowisko linowe.

^ na początek ^

Cel wyjazdu:

Podczas wyjazdu na uczestników czekać będą zadania koncentrujące się na budowaniu i rozwoju zespołu zarówno na płaszczyźnie relacji międzyludzkich jak i zdolności osiągania określonych celów. Uczestnicy, którzy będą poruszać się w naturalnych warunkach, będą wykonywali zadania, różniące się od ich obowiązków. Pozwoli to na oderwanie ich od spraw zawodowych, codziennych problemów. W tak odmiennym otoczeniu będą mogli popatrzeć na siebie i na zespół w którym pracują przez pryzmat grupy ludzi, którzy razem przeżywają niepowtarzalną przygodę. Przygodę, która nauczy ich, że realizacja wspólnych celów grupy, służy również realizacji ich celów indywidualnych.

^ na początek ^

Adresaci:

Program adresowany jest do menedżerów wyższego i średniego szczebla. dzięki atrakcyjnej lokalizacji i niebanalnemu programowi doskonale sprawdza się również jako forma nagrody dla pracowników lub jako element programu lojalnościowego firm.

^ na początek ^

Wycena:

wycena zależy od ilości uczestników, standardu bazy noclegowej i układu pokoi jaki interesuje Klienta.

^ na początek ^

 

apsit.pl

Profil firmyOfertaWiedzaEksperci

tel. 343240...

www.ap...

Makowa...

Odkryj dane
kontaktowe