W DZIKIM KRÓLESTWIE BIEBRZY

cel: wyjazd integracyjny
forma aktywności:
woda ziemia moto
stopień trudności: łatwy
miejsce: Polska
charakter: przygodowy, sportowy
sugerowany czas: 2 dni
tagi:
 

Program wyjazdu:

Propozycja zajęć terenowych, podczas których uczestnicy, zaopatrzeni w mapy i łączność radiową poruszają się po naturalnym terenie w poszukiwaniu naniesionych na mapie punktów. Swoją podróż po dzikim świecie Biebrzy uczestnicy rozpoczną od spływu kajakowego, podczas którego przeniosą się w zupełnie inny świat. Porośnięte dziką roślinnością brzegi Biebrzy, nieporównywalne z żadnymi innymi w Europie krajobrazy pozwolą na relaks i oderwanie się od bieżących spraw. Następnie uczestnicy wyruszą w głąb leśnych ostępów gdzie będą mogli poczuć się jak prawdziwi pionierzy. Tutaj uczestnikom nie pomogą zdobycze cywilizacji, tutaj będą musieli zapomnieć o świecie nowoczesnych technologii i stosując najstarsze i najprostsze metody będą musieli wykazać się najważniejszymi umiejętności potrzebnymi do przetrwania. Podczas swojej marszruty uczestnicy doznają dużych dawek adrenaliny podczas zajęć linowych, rozgrywanych w koronach drzew oraz podczas "akcji ratowniczej". Dotrą do bazy, w której poznają podstawowe zasady topografii i wyznaczania kierunków świata, a swoje umiejętności wykorzystają podczas zadania nazywanego Control-Point. W kolejnym punkcie na uczestników czeka sprawdzian umiejętności strzeleckich, będący rozgrzewką przed eskapadą paintballową, podczas której uczestnicy stoczą pojedynek paintballowy z drużyną Króla Biebrzy. Podczas kolejnego zadania uczestnicy budować będą tratwę, którą przeprawią się na drugą stronę rzeki, gdzie czeka ich konna wyprawa do Króla Biebrzy. W późnych godzinach wieczornych uczestnicy, pokonują najpiękniejszą część Biebrzańskiego Parku Narodowego pełną naturalnej roślinności i dzikich bagien i dotrą do miejsca popasu łosi. Gdzie wezmą udział w fotograficznych łowach. Istniej możliwość zorganizowani noclegów w naturalnym otoczeniu, w dostarczonych przez nas namiotach, które uczestnicy sami rozstawią w terenie.

^ na początek ^

Cel wyjazdu:

Podczas wyjazdu na uczestników czekać będą zadania koncentrujące się na budowaniu i rozwoju zespołu zarówno na płaszczyźnie relacji międzyludzkich jak i zdolności osiągania określonych celów. Uczestnicy, którzy będą poruszać się w naturalnych warunkach, będą wykonywali zadania, różniące się od ich obowiązków. Pozwoli to na oderwanie ich od spraw zawodowych, codziennych problemów. W tak odmiennym otoczeniu będą mogli popatrzeć na siebie i na zespół w którym pracują przez pryzmat grupy ludzi, którzy razem przeżywają niepowtarzalną przygodę. Przygodę, która nauczy ich, że realizacja wspólnych celów grupy, służy również realizacji ich celów indywidualnych.

^ na początek ^

Wycena:

Wycena uzależniona jest od ilości uczestników, dokładnego określenia atrakcji z których uczestnicy chcą skorzystać oraz od rodzaju zakwaterowania jaki wybiorą uczestnicy.

^ na początek ^

 

apsit.pl

Profil firmyOfertaWiedzaEksperci

tel. 343240...

www.ap...

Makowa...

Odkryj dane
kontaktowe