Incentive

cel: wyjazd integracyjny
forma aktywności:
woda powietrze ziemia moto
stopień trudności: dreszczyk emocji
miejsce: Polska Europa Swiat
charakter: bajkowy, networkingowy, biznesowy, przygodowy, historyczny, science fiction, imprezowy, sportowy, militarny, survival
sugerowany czas:
tagi: incentive, Incentive travel, integracja, motywacja, Personal Vision

Zobacz wszystkie zdjęcia >>
 

Program wyjazdu:

Wszystkie imprezy firmowe są indywidualnie przygotowywane dla każdego Klienta naszej firmy. Każdy wyjazd opieramy na własnych autorskich i niepowtarzalnych pomysłach, które zaaranżujemy specjalnie pod potrzeby Państwa firmy, w taki sposób, aby team building był nie tylko niezapomnianą przygodą, ale przede wszystkim stanowił podstawę do niekonwencjonalnego usprawniania pracy i wytyczania nowych dróg rozwoju. Wyjazdy firmowe jak i pikniki firmowe realizujemy tak na terenie Polski, jak również w dowolnie wybranym miejscu na świecie.

^ na początek ^

Cel wyjazdu:

Incentive Travel to obecnie bardzo popularny i ceniony typ wyjazdów firmowych. Mogą one mieć charakter wyjazdu integracyjnego, motywacyjnego, najczęściej jednak stanowią nagrodę dla najlepszych pracowników, partnerów biznesowych, klientów. Incentive Travel służą podtrzymywaniu lojalności wobec firmy, podnoszą wydajność i kreatywność pracowników. Najczęściej są to wyjazdy zagraniczne połączone z różnymi zajęciami outdoor. CEL: * odpowiedź na społeczne potrzeby i oczekiwania pracowników * integrowanie pracowników w ramach firmy/zespołu * łączenie zespołów projektowych * wychodzenie ze stagnacji (zespół/firma) * motywowanie (nagradzanie, angażowanie)

^ na początek ^

 

Personal Vision

Profil firmyOfertaWiedzaEksperci

tel. 126332...

www.pe...

ul. Narzymskiego...

Odkryj dane
kontaktowe