Podróż dookoła świata

cel: wyjazd integracyjny
forma aktywności:
woda powietrze ziemia moto
stopień trudności: łatwy
miejsce: Polska Europa Swiat
charakter: bajkowy, networkingowy, biznesowy, przygodowy, historyczny, science fiction, imprezowy, sportowy, militarny, survival
sugerowany czas: 2-3 h
tagi: budowa zespołu, impreza integracyjna, impreza tematyczna, integracja, wieczór integracyjny, wyjazd integracyjny, team building

Zobacz wszystkie zdjęcia >>
 

Program wyjazdu:

Nasza załoga z pilotem na czele wita na pokładzie samolotu iKAJet. Ustanowimy nowy rekord w podróży dookoła świata. Uprzedzamy uczestników podróży o zawrotnej prędkości, która nie pozwala nawet na chwilę nudy. Będzie to wielobarwny wieczór, bo poznamy różnorodną muzykę kulturę i ludzi. W Paryżu zatańczymy kankana, w Anglii rozwiążemy zagadkę Cherloka Holmes"a, a na bezludnej wyspie zrobicie zdjęcie, które będzie wspaniałą pamiątką tego wieczoru.

^ na początek ^

Cel wyjazdu:

Dynamizuje i pobudza uczestników do wspólnej zabawy, wielowątkowa fabuła angażująca zróżnicowaną grupę osób, wstęp do zabawy, wzrost interakcji między uczestnikami zabawy.

^ na początek ^

Adresaci:

Kolacja powiązana z zabawą taneczną, integracja uczestników szkolenia, wyjazd integracyjny, coroczne spotkanie pracowników.

^ na początek ^

Wycena:

Cena ustalana indywidualnie.

^ na początek ^

 

IKA Ludzie Przygoda Doświadczenie

Profil firmyOfertaWiedzaEksperci

tel. 583448...

www.ik...

Do Studzienki...

Odkryj dane
kontaktowe