Poszukiwanie skarbów Karlskrony

cel: wyjazd integracyjny
forma aktywności:
ziemia
stopień trudności: łatwy
miejsce: Europa
charakter: bajkowy, przygodowy, imprezowy
sugerowany czas: 2 dnii
tagi: Karlskrona, Motywacja, Poszukiwanie, Skarby, Szwecja, Zabawa, Zespół

Zobacz wszystkie zdjęcia >>
 

informacje podstawowe:

rok powstania: 1995 liczba trenerów: 0
liczba zrealizowanych wyjazdów: 1000 liczba pracowników: 0

opis firmy:

Dzięki rejsom ze Stena Line, możesz przeżyć morską przygodę i poznać fascynującą Skandynawię podczas jednego wyjazdu. Sprawdziły to miliony pasażerów! Stena Line jest jednym z największych operatorów promowych na świecie, z historią 50 lat sukcesów w tej branży. Stena Line stawia na wysoką jakość usług, dzięki czemu jest wiodącym przewoźnikiem promowym na rynkach wielu krajów. Co roku statkami Stena Line wybiera się w podróż aż 15 milionów pasażerów! W Polsce Stena Line prowadzi linię promową z Gdyni do Karlskrony w południowej Szwecji. Polskę ze Szwecją łączą dwa nowe, bliźniacze statki: Stena Spirit i Stena Vision, które oferują nowa jakość podróży morskiej. To prawdziwe „pływające hotele” kursujące przez Bałtyk! Restauracje, bary, kawiarnia, pokłady widokowe, centrum konferencyjne, Pure Nordic SPA, klub nocny z dyskoteką, plac zabaw dla dzieci, wygodne kabiny - wszystko na jednej przestrzeni dostępne podróżnym korzystającym z usług Stena Line. Rejs promem to doskonały sposób na uatrakcyjnienie programu szkoleniowego lub firmowej imprezy integracyjnej dla pracowników i kontrahentów. Poza możliwością wszechstronnego wykorzystania pokładu promu dla celów szkoleniowych i konferencyjnych, wszystkim uczestnikom rejsu zapewniamy wiele wyjątkowych atrakcji towarzyszących morskiej przygodzie! Wybierz się w rejs, przeżyj morską przygodę i poznaj Kalskronę – miasto położone na 33 wyspach, którego zabytki zostały wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Stena Line daje Ci ofertę wyjazdów grupowych, które jak nigdy dotąd łączą zabawę, szkolenia, wrażenia turystyczne i wypoczynek podczas jednej wyprawy.

^ na początek ^

doświadczenie:

Stena Line jest wiodącą agencją na rynku zajmującą się kompleksową organizacją imprez dla firm. Lata doświadczeń wypełnionych profesjonalnym podejściem do zadań sprawiły, że organizacja eventów oraz organizacja imprez integracyjnych stoi u nas na najwyższym światowym poziomie. Decydując się na naszą ofertę możecie mieć Państwo pewność, że organizowane spotkania spełnią Wasze oczekiwania.

^ na początek ^

ulubione miejsca:

Oferujemy Państwu spotkania integracyjne na pokładach naszych statków, jak i mozliwośc zabawy na skandynawkim lądzie.

^ na początek ^

nasi klienci:

Pepsi-Cola BRE BANK LG Electronics GE Indust Raiffeisen-Leasing Radio Zet Generali Legg Mason Pekao S.A. Zepter PTK Centertel Polkomtel Thomson RMF FM Fazer Polska Nationale Nederlande Commercial Union

^ na początek ^

klienci o nas:

W imieniu całej naszej grupy oraz swoim własnym chciałam serdecznie podziękować za doskonałą organizację naszego wyjazdu, zadbała Pani nawet o stosowne doznania na promie w postaci nocnego sztormu :) Rzecz niewątpliwie do powtórzenia, może juz nie w grupie, ale niektórzy z nas już mają zamiar powtórzyć podobny rejs indywidualnie. Pozdrawiamy wszyscy. Bayer MaterialScience/Coatings. Bayer Sp. z o.o. Serdeczne podziękowania za współpracę podczas oraganizacji imprezy integracyjnej. Dyrekcja Goyellow Sp. z o.o. Dziękujemy za miłą wycieczkę i profesjonalizm. Wszyscy zadowoleni !!! Raiffeisen-Leasing Polska S.A. Jeszcze raz chciałbym podziękować za bardzo miłe spotkanie, zostałem nawet pochwalony przez mojego szefa. Oficjalnie spotkanie zostało określone jako najlepiej zorganizowane. GE Indust, Security Chciałbym złożyć serdeczne podziękowania za rejs zorganizowany dla nas i naszych klientów. Obsługa konferencji była bardzo profesjonalna. Dopełnieniem wyjazdu był bardzo udany i zabawny wieczór animacyjny z udziłem Neptuna i jego świty. Jak zwykle wszystko co dobre bardzo szybko się kończy. LG Electronics Polska Sp. z o.o.

^ na początek ^

 

Stena Line Polska Sp. z o.o.

Profil firmyOfertaWiedzaEksperci

tel. 586609...

www.wy...

Kwiatkowskiego...

Odkryj dane
kontaktowe